Menu Zamknij

O firmie

PROFIL DZIAŁALNOŚCI

Firma Jeż od niemal 20 lat specjalizuje się świadczeniu usług na wtryskarkach. Do wykonywanych przez nas zadań należy obróbka i przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Jesteśmy rzetelnym partnerem, któremu można powierzyć nawet najbardziej wymagające zlecenie. Wspieramy klientów na każdym etapie prac: od projektu po wykonanie detali z tworzyw sztucznych. Dysponujemy parkiem maszynowym, w którym znajdują się wtryskarki hydrauliczne o sile zwarcia od 100 do 250 ton i gramaturze wtrysku ponad 700g.

HISTORIA FIRMY

Firma ma długa i imponującą historię opierającą się na wartościach rodzinnych. Początki przedsiębiorstwa wywodzą się z roku 2000, ze zwykłej narzędziowni prowadzonej przez mojego ojca. Przez całe życie zajmuje się tworzeniem form wtryskowych, w czym doskonale się wyspecjalizował. Chęć doskonalenia tych umiejętności oraz rozwoju firmy przyczyniły się do tego, aby zaopatrzyć narzędziownię w dodatkowe maszyny usprawniające pracę oraz pozwalające na wykonywanie bardziej skomplikowanych projektów. Zakup wtryskarki do obróbki tworzyw sztucznych był momentem, w którym możliwe stało się samodzielnie wykonywanie prób narzędziowych prosto z warsztatu.

Nastał rok 2004, kiedy to postanowiłem założyć własną działalność powiązaną branżą przetwórstwa tworzyw sztucznych. W tym celu zaopatrzyłem firmę w kolejne maszyny, aby realizować zlecenia w sposób, który odpowie na oczekiwania rosnącej liczby klientów zainteresowanych moją pracą. Od tego momentu stale rozwijam swoją działalność, sięgając po coraz nowsze sposoby produkcji.

WARTOŚCI I CELE

Dążymy do tego, aby stale się rozwijać i nie poprzestawać na tym, co robimy w obecnym momencie. Pracownicy nabierają doświadczenia w obróbce detali i przetwórstwie tworzyw sztucznych dzięki coraz ciekawszym i wymagającym zleceniom. Chętnie biorą udział w szkoleniach, uzyskując wiedzę niezbędną do tego, aby spełniać oczekiwania wszystkich klientów korzystających z naszych usług.

Stawiamy na ciągły rozwój, tworząc nowe miejsca pracy, zlecając oraz przeprowadzając szkolenia dla pracowników, zwiększając świadomość kadry dotyczącą tego, jak istotne jest świadczenie usług na wysokim poziomie. Chcemy, aby nasi klienci mogli na nas polegać. W tym celu przy realizacji zleceń dokładamy wszelkich starań, chcąc sprostać każdym wymaganiom. Dbamy przy tym o bardzo wysoką kulturę obsługi. Cechami, jakie wyróżniają nasze przedsiębiorstwo, są: terminowość, rzetelność oraz wysoka jakość usług na wtryskarkach.