Menu Zamknij

Park maszyn

PROFESJONALNE MASZYNY DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH

Korzystamy z najlepszych, dostępnych na rynku rozwiązań dedykowanych branży przetwórstwa i obróbki detali z tworzyw sztucznych. Dzięki nim realizujemy projekty zgodnie z ich założeniem, terminowo, z uwzględnieniem potrzeb klientów nastawionych na masową produkcję elementów małogabarytowych wykonanych z plastiku.

Wykorzystujemy szeroki zakres tworzyw termoplastycznych. To przede wszystkim najpopularniejsze na rynku materiały (polipropylen, polietylen, polistyren), ale także twardsze tworzywo sztuczne ABS oraz POM i PA z domieszkami włókien bądź uniepalniaczy.

W naszym parku maszynowym znajdują się nie tylko maszyny renomowanej marki KraussMaffei o sile zwarcia do 160 ton oraz objętości wtrysku do 400 ccm. Dysponujemy również niemieckimi wtryskarkami hydraulicznymi o sile zwarcia od 100 do 250 ton i gramaturze wtrysku ponad 700 g, z pomocą których przygotowujemy precyzyjnie wykonane detale z plastiku.

HISTORIA MARKI KRAUSSMAFFEI

KraussMaffei to niemieckie przedsiębiorstwo przemysłu maszynowego z siedzibą w Monachium, istniejące od 1838 roku. W przeszłości wspierało przemysł zbrojeniowy oraz kolejowy, zajmując się produkcją lokomotyw i czołgów, aby następnie przejść do tworzenia autobusów oraz obrabiarek.

Obecnie firma specjalizuje się w produkcji wtryskarek, wytłaczarek i automatów przemysłowych. Dziś jest to solidna, prężnie rozwijająca się działalność stawiająca na nowoczesne rozwiązania w zakresie automatyzacji produkcji. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na zakup wtryskarek marki KraussMaffei – aby mieć pewność, że zlecenia zostaną przez nas zrealizowane w sposób rzetelny, kompleksowy, z dbałością o jak najwyższą jakość wyrobów małogabarytowych.

MASZYNY DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH

Oba typy maszyn charakteryzują się elastycznością oraz wydajnością produkcji. Wtryskarki hydrauliczne dysponują wieloma układami zamykania, wtryskami oraz dodatkowymi funkcjami umożliwiającymi obróbkę detali z tworzyw sztucznych o znacznie bardziej skomplikowanych kształtach.

Maszyny KraussMaffei wyróżnia spośród konkurencji największy prześwit między kolumnami, dzięki czemu możliwy staje się montaż znacznie bardziej skomplikowanych form. Specjalna, przemyślana konstrukcja ogranicza drgania podczas ruchu formy oraz procesu wtrysku, co zwiększa jakość uzyskanej kształtki, a dodatkowo przedłuża żywotność samej formy. Działanie maszyn tej solidnej, niemieckiej firmy można dopasować do indywidualnych potrzeb produkcyjnych, otrzymując małogabarytowe elementy w pełni spełniające założenia projektu oraz oczekiwania klientów.

NOWOCZESNE MASZYNY STEROWANE KOMPUTEROWO

Maszyny niemieckiej firmy KraussMaffei zaprojektowane zostały z myślą o poszerzaniu ich możliwości produkcyjnych w branży przetwórstwa i obróbki tworzyw sztucznych. Z związku z tym zaopatrzyliśmy nasz park maszynowy o urządzenia peryferyjne, które przyspieszają naszą pracę i pozwalają na osiągnięcie jeszcze ciekawszych rezultatów.

Sięgamy wyłącznie po rozwiązania renomowanych marek będące wsparciem dla procesu produkcji. Przy tym wszystkim dbamy o konkurencyjne ceny, przy jednoczesnej gwarancji, że otrzymają Państwo wysokiej jakości wyroby. Tworzymy zgrany, doświadczony zespół specjalistów, którzy stale szkolą się w zakresie przetwórstwa oraz obróbki detali z tworzyw sztucznych, doskonaląc swoją wiedzę i wykorzystując ją podczas realizowania zleconych nam zadań. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, w której można przekonać się, z jakich maszyn korzystamy w naszej codziennej pracy. 

MASZYNY DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW – GALERIA ZDJĘĆ

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych sterowanych komputerowo maszyn możemy zagwarantować wysoką jakość elementów z tworzyw sztucznych przy zachowaniu korzystnych cen. Zapraszamy Państwa do kontaktu. Udzielimy szczegółowych informacji i odpowiemy na wszystkie pytania.